Stěhování bytů a rodinných domků

Zbavte se stresu a obav ze stěhování Vašeho bytu nebo domku, společně to bez problémů zvládneme. Je jedno, kde bydlíte a kam se chcete stěhovat, postaráme se o klidný průběh stěhování a zajistíme, aby Vaše věci v pořádku dorazily do nového bydlení.

Jak stěhování bytů a domků probíhá

V některých případech vypadá stěhování bytu spíše jako konec světa. S námi se katastrofických scénářů bát nemusíte - Vaše věcí dorazí na místo určení v pořádku a včas.

Jak se na stěhování Vašeho bytu nebo domku připravit

Nechceme vás stěhováním příliš zatěžovat, přesto můžete bezproblémovému průběhu výrazně pomoci.

Před stěhováním:

  • Připravte seznam stěhovaných věcí – pomůžete nám co odhadnout cenu stěhování.
  • Zabezpečte parkování pro stěhovací auto.

Naše příprava na stěhování

K zajištění hladkého průběhu stěhování je nutná důkladná příprava. Nic neponecháváme náhodě a děláme vše proto, aby stěhování proběhlo bez jakýchkoliv komplikací.

Před stěhováním:

  • Pokusíme se co nejpřesněji odhadnout cenu stěhování.
  • V případě Vašeho zájmu předem dodáme požadované množství krabic různých velikostí a typů na nádobí, oděvy a nejrůznější drobnosti.
  • Kompletně připravíme zařízení Vašeho bytu ke stěhování.
  • Na vaše přání můžeme s předstihem nebo bezprostředně před stěhováním kompletně demontovat a zabalit nábytek, vybavení domácnosti i Vaše osobní věci.

Pro složitější stěhování je Vám v Praze k dispozici zdarma náš technik, který s Vámi předem projedná všechny detaily. Předcházíme tak obtížím, které by mohly nastat během samotného stěhování. Kromě toho pro Vás náš pracovník přesně vykalkuluje cenu stěhování.

Obvyklý průběh stěhování bytů a domků

Stěhování probíhá přesně podle Vašich představ a bez zbytečných časových prodlev. Díky důkladné přípravě nedochází při samotném stěhování k žádným komplikacím, není se proto čeho obávat.

  1. V určený den a čas stěhování k Vám přijede stěhovací vůz, do kterého opatrně naložíme všechny věci.
  2. Když jsou bezpečně zajištěny, převezeme věci na místo určení.
  3. Po příjezdu vše vyložíme a dopravíme až do bytu/domku.
  4. Nábytek i další věci opatrně vybalíme a rozmístíme přesně podle Vašich přání.

Na rychlý a bezproblémový průběh stěhování dohlíží po celou dobu náš manager.

Kolik za stěhování bytu nebo domku zaplatíte

Pro předběžné zjištění ceny stěhování nám zavolejte nebo vyplňte jednoduchý formulář.

Cena stěhování je závislá na mnoha faktorech, přesto se ji pokusíme se co nejpřesněji odhadnout ještě před začátkem samotného stěhování. V případě potřeby k Vám v Praze zdarma vyšleme technika, který na základě Vašich požadavků vypracuje nezávaznou cenovou kalkulaci. S ním také projednáte termín, harmonogram a poté i konečnou cenu stěhování. Můžete s ním samozřejmě probrat jakoukoliv část stěhování.