Přeprava osob

Naše pohodlné vozidlo Volkswagen Transporter pro 8 cestujících Vás dopraví kamkoliv budete potřebovat. Ať už se jedná o svatbu, soukromou party nebo odvoz z letiště, náš tým proškolených řidičů je Vám k dispozici v jakoukoliv hodinu.

Pakliže se chystáte na lyže, rádi Vám poskytneme naše vozidlo s profesionálním řidičem, který za rozumnou sazbu odveze Vaší partu na hory, počká na Vás až do odpoledních hodin, pomůže s nakládkou lyží či snowboardů a nikdo z Vás nebude muset řídit, což se při únavě z celodenní lyžovačky náramně hodí. Navíc se nemusíte starat, jestli už uběhla dostatečně dlouhá doba na vystřízlivění z panáka či odpoledního piva, aby bylo možné sednout za volant. Všechny tyto starosti můžete nechat na nás.

Volkswagen Transporter

Rádi vás přivezeme na svatební obřad nebo odvezeme ze svatebního večírku, třeba v pozdně nočních hodinách. Stačí se domluvit předem, aby náš řidič byl připraven, a během chvilky přistaví vozidlo na požadované místo.

Dokážeme přistavit náš vůz v požadovanou dobu ke všem významným letištím ve střední Evropě. I když bude Váš let naplánován na noční nebo brzkou ranní hodinu, s námi se nemusíte starat, jestli stihnete poslední metro.

Nabízíme náš vůz i na vyhlídkové trasy, což nemusí znamenat jen po Praze, ale i v širokém okolí, například po českých hradech a zámcích. Vozidlo je moderní, plně klimatizované s dostatečným prostorem pro nohy, chcete-li tedy vašim známým, kteří vás právě přijeli navštívit z ciziny, ukázat krásy Čech, výlet na Karlštejn či Kokořín s naším řidičem je určitě ta správná volba. Do auta se kromě řidiče vejde 8 pasažérů.


Cena přepravy osob

Ceny za přepravu osob jsou stanovovány individuálně.