Relokační služby

Společnost Stěhování Tavočer s.r.o. již od roku 1999 nabízí kompletní tuzemské i mezinárodní stěhovací služby. Tyto služby po celou dobu našeho působení optimalizujeme a postupně rozšiřujeme, abychom se co nejvíce přiblížili našim zákazníkům. Proto jsme se rozhodli nabídku našich služeb rozšířit také o "relokační služby". Pomocí našeho týmu jsme schopni nabídnout kompletní relokační služby s non-stop asistencí při Vašem stěhování či stěhování Vaší společnosti.

  • hledání nového bydliště
  • víza, povolení k pobytu, pracovní povolení
  • mezinárodní stěhování
  • pomoc při integraci
  • asistenční program pro zařízení nového bydlení
  • pomoc při zařizování služeb
  • hledání školky, školy, volnočasových zájmových aktivit
  • osobní doprava

Hledání nového bydliště

Náš tým se Vám snaží co nejvíce naslouchat a pochopit Vaše představy, proto je schopen pomoci s hledáním nového bydlení a nabídnout vhodnou nemovitost či pronájem. Nabídneme Vám vhodnou lokalitu s občanským vybavením a dostupností vyhovující Vašim představám. Zajistíme všechny informace o cenách nemovitostí a nájemních podmínkách.

Víza, povolení k pobytu, pracovní povolení

Komunikace s úřady v novém prostředí nemusí být zcela jednoduchá věc. Proto Vám pomůžeme zařídit nebo Vás podpoříme v administrativních úkonech, jako je vyřízení a prodloužení víz a pracovních povolení, registrace vozidla či koupě a registrace nového vozidla, zajištění technických kontrol. Rádi Vám najdeme vhodnou pojišťovnu pro potřeby pojištění Vás či Vašich věcí.

Mezinárodní stěhování

Provádíme stěhování bytů, kanceláří, rodinných domů, nábytku a věcí do zahraničí a ze zahraničí. Zajišťujeme také menší mezinárodní stěhování po celém světě! Všechna naše vozidla mají nainstalované navigační systémy. Jednoduše tak lze propočítat trasu od místa nakládky do místa vykládky (až do konkrétní ulice nebo dokonce čísla popisného). Kromě toho je celý vozový park zabezpečen sledováním přes satelitní zařízení. Kdykoli můžeme určit, kde se vozidlo s vašimi věcmi nachází. Toto sledování s přesností na několik metrů je možné po celé Evropě.

Pomoc při integraci

Pomůžeme Vám a Vašim blízkým sžít se s novým prostředím. Doporučíme Vám vhodná nákupní místa, pomůžeme najít lékaře, místo pro volnočasové aktivity. Poradíme Vám se systémem veřejné dopravy a pomůžeme navázat první sociální kontakty.

Asistenční program pro zařízení nového bydlení

Pohodlné bydlení je pro nás všechny prioritou, proto Vám pomůžeme najít prověřené prodejce, výrobce či půjčovny nábytku. Zajistíme spolehlivé řemeslníky, designér, architekty. Při návštěvě obchodů nebo při styku se zmíněnými osobami Vás doprovodíme a pomůžeme prolomit jazykovou bariéru.

Pomoc při zařizování služeb

Náš relokační tým také zastřeší zajištění všech služeb nutných pro moderní komunikaci a možnost práce z domova. Zajistíme pomoc při zajišťování telefonních linek, kabelového, satelitního či bezdrátového internetového připojení. Pomůžeme také s převodem Vašich služeb, zřízením bankovních služeb, parkovacího místa. Pomůžeme Vám najít také vhodné jazykové kurzy či kurzy pomáhající pochopit místní kultury a zvyklostí.

Hledání školky, školy, volnočasových zájmových aktivit

V případě, že už jste rodiči a Vaše děti již dosahují předškolního či školního věku je nutné již s předstihem myslet na výběr správné školky či školy. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějších ústavů a pomůžeme s domluvením schůzek či pohovorů.

Osobní doprava

Jako doplněk k relokačním službám jsme schopni našimi moderními minivany zajistit bezpečnou dopravu po Praze jak pro Vás, při kulturních akcích, pracovních schůzkách, ale i pro Vaše děti pro cesty do školy, školky či volnočasové aktivity.