Mezinárodní stěhování

Provádíme i drobné stěhování osobních věcí, krabic a zboží do zahraničí a ze zahraničí a to po celém světě!

S velikým potěšením Vám nabízíme nový typ služby pro menší zahraniční stěhování.


Abychom vyhověli specifickým požadavkům každého zákazníka, bylo třeba najít novou střední cestu pro zahraniční stěhování, kde je kladen značný důraz na cenu, ale zároveň se netoleruje snížení kvality zaručené při všech ostatních zakázkách naší společnosti.

Pro spolupráci na tomto projektu jsme se nakonec dohodli na nejefektivnější spolupráci se společností DHL, nadnárodním partnerem a světovou špičkou v oblasti mezinárodní expresní, letecké, námořní, silniční a železniční dopravy.

To nám umožňuje nabídnout Vám stěhování v rámci Evropské Unie i mimo ni za velmi výhodných finančních podmínek, ne-li bezkonkurenčních.

Dovolte nám, abychom Vám přiblížili průběh Vašeho stěhování tímto způsobem, jeho největší výhody a tudíž i konečné důvody pro jeho objednání.

Export:

Naši pracovníci přijedou k Vám a veškeré stěhované věci připraví k mezinárodnímu transportu. To zahrnuje jejich odborné zabalení zabraňující jakémukoliv poškození během cesty a případnou demontáž větších kusů. Při větších objemech stěhování zboží připraví na palety, abychom měli jistotu, že zboží bude po celou dobu transportu pohromadě.

Následně předáme zásilku společnosti DHL, která zboží doručí na adresu vykládky do 3-6 dnů. Zboží je po celou dobu monitorováno naší společností přes GPS a je pojištěné dle Vašich požadavků.

Dle podmínek společnosti DHL probíhá vykládka za první uzamykatelné dveře zákazníka. Ve vybraných lokalitách spolupracujeme s místními stěhovacími společnosti, které provedou montáž nábytku do původního stavu a rozbalení Vámi požadovaných stěhovaných předmětů, čímž dokončí kompletní stěhovací servis. V ostatních lokalitách je dokončení stěhování na Vás.

Nicméně pokud nahlásíte své stěhování s dostatečných předstihem, rádi se pro Vás pokusíme zajistit dokončení služby i v méně obvyklých destinacích.

Import:

Vy či místní stěhovací společnost zajistíte balení a demontáž stěhovaných kusů, aby odpovídalo požadavkům pro transport se společností DHL. Vyplníte nákladový list a zboží předáte společnosti DHL. Ve vybraných destinacích Vám poradíme, kterou firmu je nejlepší oslovit na základě našich zkušeností z předešlých zakázek.

Následně předáte zásilku společnosti DHL, která zboží doručí na adresu vykládky do 3-6 dnů. Nám nahlásíte identifikační číslo zásilky, abychom mohli zboží monitorovat po celou dobu jeho transportu přes GPS a operativně s Vámi domluvit jeho převzetí a vybalení. Zboží je po celou dobu pojištěné dle Vašich požadavků.

Dle Vašich možností a požadavků zboží v ČR převezme od DHL naše společnost, zaveze k Vám ve Vámi požadovaný čas a provede rozbalení a demontáž, či si zboží převezmete sami a my zašleme pouze pracovníky na rozbalení a demontáž.

Hlavní výhody:

Největším pozitivem tohoto způsobu stěhování je bez pochyby cena. Jelikož zákazník nehradí veškeré výdaje pro transport sám, nýbrž dělí se o ně s ostatními klienty, klesá cena za transport v některých případech i na pětinovou hodnotu klasického stěhování.

Dalším a neméně zajímavým pozitivem je pomalejší doba transportu. Zákazník může v klidu odeslat zboží z původní lokality, následně dokončit vyklízecí práce či předávání domu nebo bytu, poté se v klidu a pohodlně beze spěchu přemístit do lokality nové, připravit vše potřebné pro příjem zboží a následně ho obdržet.

Posledním a podle nás tím nejdůležitějším pozitivem je fakt, že i přesto, že cena se oproti klasickému stěhování výražně snižuje, zůstává zachován takzvaný „full service“, kdy zákazník může objednat službu, která pro něho bude představovat minimální fyzickou námahu a kvalita služeb zůstane na stejné úrovni.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy k této službě, neváhejte nás kontaktovat přímo na dispečink od pondělí do neděle mezi 8:00 a 18:00. Obratem Vám vypracujeme cenovou nabídku přímo na míru a poradíme s jakýmkoliv bodem Vašeho stěhování tímto způsobem.