Balící služby

Nábytek, nádobí, oblečení, okrasné předměty, výpočetní techniku a elektroniku i běžné předměty pro vás zabalíme s důrazem na jejich maximální bezpečí. Můžete si být jistí, že se se svými věcmi v pořádku setkáte i po jejich přestěhování.

Balení nábytku a věcí neprovádíme jen v rámci stěhování, tuto službu si můžete objednat i samostatně. V případě zájmu Vám navíc zabalíme zásilky a předměty na počkání také přímo v naší prodejně obalových materiálů.

Bezpečné a ohleduplné balení

O své věci se nemusíte bát, balení probíhá opatrně a s ohledem na povahu balených předmětů. Balicí servis zvládne bezpečně zabalit téměř cokoliv, všechny své věci můžete bez obav svěřit do naší péče.

Co a jak pro vás zabalíme

  • Vaše běžné věci, knihy, nádobí a další drobnosti uložíme do papírových krabic.
  • Oblečení srovnáme do speciálních ramínkových krabic na šaty.
  • Kancelářskou a výpočetní techniku, elektrospotřebiče i domácí elektroniku obalíme zvlášť bublinkovou fólií a bezpečně uložíme do papírových krabic.
  • Nábytek demontujeme a každý kus obalíme vrstvou vlnitého kartonu (vlnitá lepenka) nebo bublinkovou fólií.
  • Skleněné součásti nábytku a křehké předměty důkladně obalíme bublinkovou fólií.
  • Skleněné a porcelánové nádobí obalíme po jednotlivých kusech speciálním papírem nebo bublinkovou fólií a pečlivě uložíme do papírové krabice.
  • Sedací soupravy, gauče, křesla zabalíme do bublinkové fólie.

Používáme výhradně kvalitní obalový materiál. Pro zajištění úplného bezpečí vašich věcí jsou naše auta vybavena dekami a přikrývkami. Samozřejmostí je opatrný a zodpovědný přístup všech zaměstnanců.

Když chcete balení věcí provést sami

Speciální přepravky, krabice a další obalový materiál na zabalení vašich věcí vám můžeme zapůjčit nebo prodat.

Ceny balicích služeb

Cena balení předmětu s použitím našeho materiálu se odvíjí od potřebného počtu pracovních sil a činí 600 Kč/hod za každého pracovníka. K ceně balení se připočítává cena obalového materiálu, která závisí na množství a povaze balených věcí.